Prihlásenie

Spojili sme vašu obľúbenú čokoládu Milka so sušienkami!

Spojili sme vašu obľúbenú čokoládu Milka so sušienkami!

Milka má novinku, no čokoláda to nie je.  Značka Milka vstupuje do novej produktovej kategórie a z fialovej dielne tentokrát netradične vychádzajú sušienky. Päť rôznych druhov sušienok prináša nové zážitky v spojení s dôverne známou čokoládou, ktorú si teraz môžete vychutnať celkom inak. Odlišné tvary, veľkosti a príchute vám otvoria ďalšie dimenzie, pričom kvalita zostáva tá istá, rokmi overená.

 

Z histórie sušienok

Sušienky nie sú len výdobytkom modernej doby, za sebou majú totiž celkom slušnú históriu. Sprevádzajú nás už viac ako desať tisíc rokov. Vtedy naši predkovia objavili vhodnú zmes obilnín. Tá pod vplyvom intenzívneho tepla dosiahla konzistenciu, vďaka ktorej ju mohli prepravovať na dlhé vzdialenosti bez toho, aby sa počas cesty zničila. Prvé sušienky tak potom slúžili ako potrava pre Asýrčanov i Egypťanov. Keď ich neskôr rímske légie zaradili do svojich obvyklých dodávok jedla, sušienky začali ľudia vnímať ako bežnú potravu. Väčšiu popularitu získali počas renesancie, kedy ich čaru prepadli rozmarní šľachtici na európskych kráľovských dvoroch. S ich masívnou výrobou a distribúciou sa začalo koncom osemnásteho storočia.

 

Na rôzne príležitosti
Tradičné sušienky teda poznajú tisíce generácií. A chuť Milky je vám dôverne známa,  je totiž nezameniteľná. Jej spojenie so sušienkami vás však príjemne prekvapí. Ochutnajte ich raz a uvidíte, že sa stanú vašimi príjemnými spoločníčkami. Dajte si ich k poludňajšej káve s kolegyňami alebo si len tak vychutnajte chvíle s blízkymi. A keď budete sledovať váš obľúbený seriál či nedočkavo listovať napínavou knihou, jedno balenie zmizne rýchlosťou blesku. Svoje miesto si isto nájdu aj v piknikovom košíku pri rodinných výletoch do prírody. Alebo ako odmena za jednotku v žiackej knižke.

 

Každý z nás má svoje špecifické chute na sladké. Predstavy o niečom malom a chutnom sa rôznia. Práve preto sú sušienky Milka k dispozícii až v piatich rôznych príchutiach, tvaroch a veľkostiach. ChocoGrains, ChocoMoo, ChocoBiscuit a ChocoJaffa s príchuťou maliny a pomaranča sú po ruke. Z takejto ponuky si vyberie určite každý.

 

 

Informácie o produktoch:

 

Sušienky ChocoGrains 168g

Chrumkavá sušienka s ovsenými vločkami polomáčaná v lahodnej čokoláde Milka z alpského mlieka, doporučená predajná cena 1,59 eur

 

Sušienky ChocoMoo 200g                                           

Nadýchaná sušienka v tvare kravičky polomáčaná v nejjemnejšej čokoláde Milka z alpského mlieka, doporučená predajná cena 1,59 eur

 

Sušienky ChocoBiscuit  150g

Lahodná maslová sušienka s poriadnou tabuľkou čokolády Milka z alpského mlieka, doporučená predajná cena 1,59 eur

 

Sušienky ChocoJaffa 147g s príchuťou maliny a pomaranča 

Nadýchaná piškóta s osviežujúcim malinovým alebo pomarančovým želé poliata čokoládou Milka z alpského mlieka, doporučená predajná cena 1,19 eur


 

O spoločnosti Kraft Foods

 

Kraft Foods, so sídlom v meste Northfield, USA patrí medzi najväčšie svetové potravinárske veľmoci s bezkonkurenčným portfóliom značiek, ktoré ľudia milujú. Približne v 170 krajinách sveta spoločnosť hrdo prezentuje svoje výrobky ako napríklad vynikajúce sušienky, sladkosti, nápoje, syry, potravinárske produkty a potraviny každodennej spotreby. V roku 2010 mala spoločnosť Kraft Foods obrat 49,2 miliárd dolárov. Ročný obrat viac ako 1 mld. dolárov vyprodukovalo 11 už kultových značiek spoločnosti, medzi ktoré patria napríklad Cadbury, Jacobs, Kraft, LU, Maxwell House, Milka, Nabisco, Oreo, Oscar Mayer, Philadelphia a Trident. Až 40 značiek z portfólia Kraft Foods pozná a miluje svet už vyše jedného storočia. Spoločnosť Kraft Foods ako líder v oblasti inovácií, marketingu, zdravého životného štýlu a udržateľnosti, je súčasťou indexu Dow Jones Industrial Average, Standard & Poor’s 500, Dow Jones Sustainability Index a Ethibel Sustainability Index. Pre viac informácii navštívte stránky www.kraftfoodscompany.comwww.facebook.com/kraftfoodscorporate a www.kraftfoods.sk.

 

- vychutnajte si každý deň -

Nehlasované
Spojili sme vašu obľúbenú čokoládu Milka so sušienkami!
 
Spojili sme vašu obľúbenú čokoládu Milka so sušienkami!
 
Spojili sme vašu obľúbenú čokoládu Milka so sušienkami!
 
Spojili sme vašu obľúbenú čokoládu Milka so sušienkami!
 
Spojili sme vašu obľúbenú čokoládu Milka so sušienkami!