Prihlásenie

Surfujte na internetu s BenQ nScreen i221

Surfujte na internetu s BenQ nScreen i221

Praha, 28. července 2009 – Společnost BenQ představuje na evropských trzích svoje první zařízení typu all-in-one PC. Produkt s názvem nScreen i221 byl navržen tak, aby uživatelům zajistil perfektní prožitek během surfování na internetu, a to díky snadnému nastavení a příjemnému uživatelskému rozhraní, které se podobá běžnému domácímu spotřebiči. Atraktivní design vyznačující se aerodynamickými tvary představuje nový rozměr v oblasti estetiky moderního bydlení.


Díky odstranění mnoha různých nepříjemných propojovacích kabelů dovoluje nScreen i221 uživatelům, aby si začali užívat prostředí internetu v podání přívětivého rozhraní prakticky ihned po instalaci a připojení online. Zařízení perfektně integruje osobní počítač do moderního širokoúhlého displeje s HD rozlišením a zobrazovacím poměrem 16:9.

Společnost BenQ v produktu s označením nScreen i221 rafinovaně spojuje jednoduchost uživatelského rozhraní běžného domácího spotřebiče s nejmodernějšími technologiemi tak, aby zaručila jejich snadné používání pro všechny spotřebitele. Například knoflík umístěný v pravé spodní části přístroje funguje při stlačení jako vypínač, můžete s ním však pouhým pootočením ovládat také hlasitost zvuku.


Atraktivní aerodynamický design dodává celému produktu unikátní a zároveň silně elegantní vzhled a zároveň šetří prostor na stole. A co víc, BenQ nScreen i221 významným způsobem šetří elektrickou energii, neboť jeho příkon (pohybující se kolem hodnoty 30W*) je až o 80% nižší než u tradičního desktopového počítače.


“V rámci své snahy přinášet radost a kvalitu do lidských životů věnuje společnost BenQ maximální úsilí směřující k tomu, aby svým zákazníkům přinesla inovativní design produktů v duchu hesla ‘Lookin’ Great’ – právě tento přístup je totiž klíčovým prvkem našeho chápání životního stylu a požadavků moderních spotřebitelů,” říká Conway Lee, CEO a prezident společnosti BenQ Corp.

 

 

“Spolu s tím, jak spotřebitelé kladou stále vyšší požadavky na komfortní práci s internetem, bude společnost BenQ pokračovat v uvádění produktů v produktové řadě ‘n’. Podstatou celé série ‘n’ je přivést na trh obchodní značku reprezentující radost a naplnění pocházející z faktu, že uživatel může snadno a rychle pracovat s globální sítí internet. Prostřednictvím produktové řady s označením ‘n’ chceme významně zlepšit prožitek uživatelů v souvislosti s používáním internetu, obohatit jejich online aktivity a pomoci jim s přizpůsobením se digitálnímu stylu života.”

Peter Chen, generální manažer technologického produktového centra ve společnosti BenQ, dále poznamenal: “Jednoduché a srozumitelné uživatelské rozhraní se postupem času stalo jedním z klíčových prvků při rozhodování spotřebitelů o koupi elektronických produktů.  Vytvoření jednoduchého a zároveň bezproblémového rozhraní bylo proto naším hlavním cílem, k němuž jsme se při vývoji konceptu nScreen upínali. Odstraněním všech uživatelských nesnází a příklonem technologie k jednoduchosti použití chceme dosáhnout plného uspokojení jejich potřeb v oblasti digitální zábavy.

Se zařízením BenQ nScreen i221 je také možné snadno sdílet fotografie s rodinnými příslušníky či přáteli, což zajistí, že se budete schopni podělit o své zážitky a vzácné chvíle s těmi nejbližšími. Kvalitní displej s úhlopříčkou 21.5 palců může rovněž zastávat funkci digitálního fotorámečku, díky čemuž přinese svým majitelům další přidanou hodnotu.

 

Aby byly naplněny požadavky všech možných skupin uživatelů, nabízí nScreen i221 také několik zajímavých doplňkových funkcí. Pro seniory je připravena například funkce virtuální lupy, která v případě potřeby zajišťuje lepší čitelnost textu. Pro starší uživatele byla vytvořena rovněž funkce snižující zvukové frekvence a zajišťující srozumitelnější zvukový projev. Zkušenější uživatelé mohou velice snadno provést upgrade pevného disku nebo paměťových modulů, a to prostřednictvím zadního krytu, jež je volně přístupný bez nutnosti použít šroubovák nebo jiný nástroj k otevření.

 

Zařízení BenQ nScreen i221 bude na trhu dostupné ve druhé polovině roku 2009. Pro více informací prosím navštivte stránku www.benq.cz Cena produktu je 10.999 Kč bez DPH. Fotografie ke stažení naleznete zde

* Spotřeba elektrické energie se může lišit v závislosti na aktuálním provozním režimu

 

O společnosti BenQ Corporation

 

BenQ Corporation je předním dodavatelem digitálních lifestylových zařízení. Mezi silné stránky společnosti patří produktový design ve spojení se zobrazovacími a mobilními technologiemi. BenQ nabízí bezkonkurenční šíři produktových řad a technologií napříč nejrůznějšími platformami, jež jsou vždy v souladu s hlavním heslem značky BenQ, jež zní “Přinášíme radost a kvalitu do života”. Mezi klíčové produkty sdružené pod značkou BenQ patří digitální projektory, LCD monitory, notebooky a netbooky, počítače třídy All-in-one, LCD televize, digitální fotoaparáty či mobilní telefony. V portfoliu však nechybějí ani zařízení a média pro ukládání dat a počítačové periferie jako jsou například myši nebo klávesnice. Tržby společnosti BenQ Corporation v roce 2008 dosáhly hodnoty 1,54 miliardy amerických dollarů. 

 

 

O skupině BenQ

 

Skupina BenQ se v současnosti skládá ze 12 společností, jež na trhu působí nezávisle, ale zároveň využívají společné zdroje a ve výsledku tak dosahují synergického efektu. Skupina BenQ v sobě zahrnuje společnosti BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (jeden ze tří světově největších výrobců rozměrných TFT-LCD panelů), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, Daxon Technology Inc., Daxin Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, Darwin Precisions, Ltd, Raydium Semiconductor Corporation, Cando Corporation a Wellypower Co., Ltd.  

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

 

PRAM Consulting s. r .o .                     BenQ Czech republic

Maria Pošteková                                    Matuš Výbosťok

Mobile: +420 603 517 272                     Mobile : + 420 739 653 301

Email: maria.postekova@pram.cz         Email: matus.vybostok@BenQ.com

 

 

Nehlasované
Surfujte na internetu s BenQ nScreen i221
 
Surfujte na internetu s BenQ nScreen i221