Prihlásenie

Aj detská hygiena môže byť zábavná s Mimoňmi od AVONu!

Spoločnosť AVON Cosmetics myslí aj na najmenších a prináša detskú starostlivosť s motívom obľúbenej detskej rozprávky – Mimoni, malých žltých nezbedníkov. Urobia radosť deťom, ktoré postavičky milujú, a to hneď dvakrát!

Takto vonia zábava. So starostlivosťou pre deti s motívom detskej rozprávky Mimoni od AVONu hygiena nikdy nebola zábavnejšia! Osviežujúce novinky v štýlovom balení prinášajú dobrodružstvo a malé potešenie. Zloženie výrobkov je prispôsobené pre jemnú detskú pokožku.

Šampón a kondicionér v 1
Šampón neštípe očiach, jednoducho sa umýva a zanecháva vlasy hebké.

Farbička do kúpeľa
Farbička na umývanie a kreslenie – na vlhkú pokožku alebo steny vane.

Balzam na pery
Balzam na pery s vitamínom E, hydratuje pery a jemne farbí.

Vôňa pre dievčatá
Ľahká jemná ovocná vôňa vytvorená špeciálne pre malé fanúšičky Mimoňov.

Vôňa pre chlapcov
Ľahká energická vôňa vytvorená špeciálne pre malých fanúšikov Mimoňov.

Stopnite predčasné starnutie pleti s novinkami Ageless od AVONu!

Spoločnosť AVON Cosmetics rozširuje portfólio pleťovej starostlivosti línie Nutra Effects Ageless o dva nové krémy pre zrelú pleť. Novinky účinkujú ako stopka pre predčasné starnutie a účinne rozžiaria pleť zdravým jasom.

Perfektný deň začína dokonalou pleťou. Máte už zrelú pleť? Zistite to! Hlavné znaky a výzvy zrelej pleti sú vrásky a mimické línie, starecké škvrny a suchosť či prvé príznaky straty pevnosti.

Prírodný upokojujúci a anti-agingový komplex Nutra Effects Ageless od AVONu obsahuje účinné látky, ktoré pomôžu zrelej pleti prinavrátiť pružnosť a zdravý jas:
• vyhladzujúci a posilňujúci výťažok zo zeleného čaju,
• antioxidačný a obnovujúci vitamín E,
• ochranný a vyživujúci výťažok z bambuckého masla.

Ochranný denný krém s OF30
Denný krém zjemňuje vzhľad príznakov starnutia. Redukuje suchosť, mdlosť a nerovnomerný tón pleti. Zjemňuje pleť pre perfektné nanášanie make-upu.

Obnovujúci nočný gél

Kingston Technology dodáva špičkové výkonné SSD disky 7,68TB pre dátové centrá

Spoločnosť Kingston Digital, Inc., ktorá je výrobcom flash pamätí a pobočkou Kingston Technology Company, Inc., svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes začala dodávky 7,68TB* modelov SATA SSD diskov 500R (DC500R) a 450R (DC450R) určených pre dátové centrá. 7,68TB U.2 NVMe SSD disk DC1000 príde na trh v júni. Tieto SSD disky umožňujú navýšiť kapacitu úložísk dátových centier používajúcich disky s rozhraním NVMe alebo SATA a spĺňajú prísne pravidlá QoS pre zaistenie dobre predvídateľné hodnoty IOPS a nízkej latencie.Medzi 7,68TB SSD disky Kingston pre dátové centrá patria:


DC500R

 • SSD disk s certifikáciou VMware Ready™ navrhnutý pre aplikácie vyžadujúce rýchle čítanie veľkého množstva dát, ako sú webové servery, infraštruktúry virtuálnych počítačov, prevádzkové databázy a analýzy v reálnom čase**;
 • Digitálna konferencia Axis Talk 2020

  25.06.2020 - 09:50
  25.06.2020 - 16:00

  Online konferencia Axis Talk 2020 sa uskutoční 25. júna 2020 v štyroch jazykoch – angličtine, češtine, poľštine a ruštine. Celodenný program ponúkne okrem iného aj vstupy Martina Grena, vynálezcu IP kamery a zakladateľa spoločnosti Axis alebo ďalších českých i medzinárodných expertov.


  Každoročné partnerské stretnutie spoločnosti Axis Communications sa tento rok na jar nemohlo uskutočniť, preto spoločnosť prichádza s novým formátom východoeurópskej online konferencie, ktorá sa uskutoční 25. júna od 9:50 do 16:00 hod online na webovej stránke. Účastníci sa môžu registrovať ľubovoľne na jednotlivé prezentačné bloky, alebo stráviť aj celý deň na konferencii.


  Zaregistrujte sa zadarmo!


  Všetko podstatné o bezpečnosti, video monitorovaní a smart city

  Energie2 znovu otvorila zákaznícke centrum

  Významný dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu - spoločnosť Energie2, a.s., po niekoľkotýždňovej nútenej odstávke kvôli opatreniam hygienikov proti koronavírusu, znovu otvoril 25.mája 2020 svoje zákaznícke centrum. Zákazníci tak budú môcť opäť riešiť svoje požiadavky s pracovníkmi firmy nielen telefonicky a mailom, ale aj osobne v zákazníckom centre na ulici Pod Kalváriou 18 v Topoľčanoch. Informuje o tom prevádzkový riaditeľ Energie2, a. s., Mgr. Peter Poláček.

  ,,Naše zákaznícke centrum vybavuje podnety zákazníkov, odpovedá na ich otázky, spravuje ich zmluvy, vykonáva zmeny. Najčastejšie sú to bežné zákaznícke požiadavky na zmeny zmluvných údajov, poskytnutie informácií o platbách, faktúrach, doplnkových službách. Našťastie väčšina zákazníkov už uprednostňuje komunikáciu na úrovni doby, obracia sa na nás mailom, alebo telefonicky a tak s nimi komunikujeme časovo efektívnejšie,“ vysvetlil P.Poláček.

  Ako vám SUSE pomôže prekonať ekonomicky neisté časy?

  Premenlivá dynamika trhov núti firmy zavádzať inovatívne obchodné modely. Digitalizácia a pokročilé technológie sú kľúčom k riadenému zavádzaniu inovácií, ktoré vám pomôžu odlíšiť sa od konkurencie. Open source softvér zefektívňuje prácu, udržuje digitálnu transformáciu, umožňuje zavádzať nové inovatívne produkty a služby a znižuje náklady. Objavte päť spôsobov, ako podporiť vaše podnikanie prostredníctvom inovácií s otvoreným zdrojovým kódom v časoch ekonomickej neistoty spôsobenej pandémiou koronavíru.  1. Znížiť náklady alebo zvýšiť výnosy? Dá sa oboje!


  V neistých ekonomických časoch stojí za to vybrať si dôveryhodných partnerov, ktorí vám pomôžu bezpečne prejsť neistou budúcnosťou. SUSE ponúka riešenie s otvoreným zdrojovým kódom, ktoré pomáhajú stovkám spoločností znižovať náklady a zlepšovať obchodné výsledky. Pozrite si tento webinár a zistite ako na to.


  2. Softvér a podpora ZADARMO

  Skupina ARETE počas pandémie úspešne refinancovala portfólio svojho fondu, môže čerpať bankový úver až 80 miliónov eur

  Investičná a realitná skupina ARETE podpísala 30. apríla s Raiffeisenbank zmluvu na čerpanie úveru až 80 miliónov eur. Prostriedky budú slúžiť na refinancovanie existujúceho realitného portfólia druhého fondu ARETE (ARETE INVEST Podfond CEE II) a na investície do novej výstavby priemyselných nehnuteľností pri zachovaní bezpečného pomeru bankového financovania voči hodnote majetku fondu. Tento pomer je aktuálne u druhého fondu ARETE 43 % a patrí tak medzi fondami kvalifikovaných investorov k najnižším na trhu.


  „Portfólio našich nehnuteľností je kvalitné, má vysokú hodnotu a ziskovosť. Poskytnutá úverová linka 80 miliónov eur ukazuje, že náš fond je stabilný a odolný i v súčasnej dobe, kedy poskytovanie nových úverov bankami veľmi viazne – dôvera skupiny Raiffeisen to jednoznačne potvrdzuje. Financovanie v takejto výške je teraz skutočne mimoriadnym úspechom,“ uviedol Lubor Svoboda, spoluzakladateľ skupiny ARETE.

  Certifikované servisní centrum pro akumulátory společnosti Parker snižuje riziko nehod, prostojů a nákladů

  Praha, 2. června 2020 – Parker Hannifin, celosvětový lídr v oblasti technologií pohybu a řízení, postupně rozšiřuje své celosvětové pokrytí služeb o certifikovaná servisní centra pro akumulátory (Certified Accumulator Service Center). V České republice autorizoval firmu Chvalis s.r.o. se sídlem v Hoštce jako servisní centrum pro akumulátory certifikované společností Parker. Firma Chvalis s.r.o. poskytuje profesionální servisní služby zákazníkům na trhu tváření kovů, zpracování papíru, automobilového průmyslu, stavebnictví, zpracování oceli a hliníku, železnic, chemického průmyslu a zpracování ropy a plynu. Hlavní specializací je servis hydraulických a pneumatických systémů, návrh a výroba hydraulických agregátů s přizpůsobenými válci a modernizace mazacích systémů.

  Podniková predajňa Vincentky je opäť otvorená

  Po niekoľkomesačnom uzatvorení kvôli koronavírusu je podniková predajňa Vincentky od konca mája znovu otvorená. Návštevníci Luhačovíc si tak môžu priamo v budove plniarne Vincentky opäť kúpiť túto svetoznámu minerálnu vodu za zvýhodnené, zhruba polovičné ceny ako v supermarketoch, či lekárňach. Okrem toho majú k dispozícii aj celý vyrábaný sortiment akciovej spoločnosti Vincentka, ktorý je postavený na využití účinných látok, ktoré sú obsiahnuté v minerálnej vode Vincentka. Informuje o tom riaditeľ Vincentky, a. s., Jan Šumšal.

  Čo prináša dočasná ochrana podnikateľov

  V snahe vyhnúť sa vlne krachu slovenských firiem prijali vláda a parlament zákon o mimoriadnych opatreniach v justícii. Rovnako ako v prípade odkladu splátok úverov sa dočasná ochrana pred vyhlásením konkurzu automaticky nevzťahuje na všetkých podnikateľov. Ak chcú využiť dočasnú ochranu, ktorá platí od 12. mája, musia splniť zákonné podmienky. Do konca mája túto možnosť využilo už 98 podnikov.

  „Pred podaním žiadosti by však firmy mali posúdiť právne a obchodné dôsledky svojho rozhodnutia tak, aby im dočasná ochrana nebránila využiť iné opatrenia štátu,“ hovorí Zuzana Nikodémová, advokátka CMS Slovensko.

  Kto môže požiadať o dočasnú ochranu?